Історія копанії “Воскресінецькі ковбаси”
В 1996 році подружжя Стефанців Роман Васильович, та Стефанців Ганна Миколаївна, у маленькому приміщені біля власного будинку роблять перші кроки в виготовленні ковбасних виробів.
Спершу реалізація відбувалась між друзями та сусідами, та завдяки хорошому продукту, та похвальним відгукам продукція почала користуватись попитом. І так маленькими кроками, наскільки дозволяли в той час прибутки, продовжували свій розвиток в цій діяльності.
2002 рік. За зароблені кошти було придбане приміщення колишнього Сільгоспенерго площею 240 кв.м. При реконструкції приміщення, були задіяні всі члени сім”ї. Всі переживали радість від того, що скоро буде великий та гарний цех, в якому буде всім зручно, і буде можливість ефективно виготовляти в подальшому смачну продукцію. В 2003 році було здане приміщення в експлуатацію, тепер це вже був ковбасний цех. Власник ПП Стефанців Р.В. Основний вид діяльності це- виробництво ковбасних виробів та м”ясних делікатесів.
2006-2008 проведена реконструкція і закуплено нове обладнання та основні засоби. Розпочалось виробництво ковбас варених та запечених на дровах на той час кількість працівників становило 5 чоловік. Асортимент продукції складався з 8 найменувань.
2010 рік. Діти: Стефанців Іванна, Стефанців Андрій, Чигрин Сергій реєструються суб’єктами підприємницької діяльності і приймають активну участь у сімейному виробництві. В цьому році зароджується тм. «Воскресінецькі ковбаси» та відкриваються перших 4 магазини під цією маркою. Розширюється асортимент до 30 позицій, найманих працівників стає 10 чоловік.
В 2012 році підприємцем реєструється Стефанців Ганна Миколаївна та відкривається ще 2 нових магазина.
2013 році відкрито ще 11 магазинів в Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Асортиментний перелік збільшується до 80 позицій. Найманих працівників 25 осіб.
2014 рік став руйнівним для підприємства, адже в червні цього року була масштабна пожежа на виробництві, яка знищила склади готової продукції, та частину виробничих приміщень. Але завдяки дружньому колективу та небайдужим людям та друзям, виробництво було відновлено через 2 тижні. А вже через місяць клопітких робіт, заново була відновлена робота на всі 100%.
В 2017 році було відкрито перший магазин нового формату, магазин самообслуговування з власною пекарнею. На даний час мережа магазинів налічує 25 торгових точок.
В 2018 році розпочато будівництво нового м’ясопереробного заводу за світовими стандартами. Активно впроваджується НАСРР, ISO 9001, ISO 22000. На перший квартал 2019 року планується відкриття.

Автор та засновник компанії Стефанців Ганна Миколаївна.
Стефанців Роман Васильович